Wyniki i podsumowanie Turnieju Otwarcia Sezonu

Przedstawiamy wyniki Turnieju Otwarcia Sezonu 2017

W kategorii OPEN, zwycięzcą został reprezentant Lęborka, Paweł Muzykiewicz, który w finale, po zaciętym i wyczerpującym meczu pokonał Damiana Białasa 6-3 6-3. Mecz stał na wysokim poziomie, a wartymi zapamiętania będą na pewno potężne ataki z forehandu Pawła Muzykiewicza i heroiczna postawa w defensywie Damiana Białasa.

W kategorii DEBEL wygrała para J. Dziekoński/M. Kenner. Uważani za faworytów do triumfu debliści z Wejherowa sprostali oczekiwaniom, prezentując wysoki poziom gry. W finale mierzyli się z parą T. Detlaff/A. Milewczyk i po zaciętym boju wygrali 6-4 7-5.

Bez niespodzianek przebiegła też rywalizacja w kategorii +55. Bezapelacyjnie zwyciężył w niej Mirosław Brusiło, któremu w finale nie sprostał Grzegorz Miller. Mecz zakończył się wynikiem 6-3 6-1.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju, których zgłosiła się tym razem rekordowa ilość – łącznie we wszystkich kategoriach wystąpiło 46 osób. Dopisała też publiczność, która zwłaszcza w niedzielne popołudnie gorąco dopingowała finalistów.

ZAPRASZAMY ZA ROK!!

2017-05-07T18:37:36+00:00 Aktualności, Turniej Otwarcia Sezonu|