Agata Bieńkowska 2017-05-20T05:15:27+00:00

Turniej Otwarcia Sezonu

Termin: 5-7.05.2017

Informacje i zapisy

Mistrzostwa Wejherowa

Termin: 29.09-1.10.2017

Informacje i zapisy

Puchar Abruko

Terminarz w linku poniżej

Szczegóły turnieju

Puchar L. Bieńkowskiego

Terminarz w linku poniżej

Szczegóły turnieju

Nasze turnieje

Wybierz interesujący Cię turniej i dowiedz się więcej. Możesz także zgłosić swoje uczestnictwo na stronie!

Agata Bieńkowska

Agata Bieńkowska, największa nadzieja wejherowskiego tenisa, urodziła się i wychowywała w naszym mieście pod okiem ojca-trenera Lecha Bieńkowskiego. Od początku przejawiała talent oraz charakter potrzebny do osiągnięcia sukcesu. Podczas kariery juniorskiej bywała zwyciężczynią wielu prestiżowych polskich turniejów, kilkukrotnie też zdobywała wicemistrzostwo Polski w swoich kategoriach wiekowych.

 

O Agacie

Agata w ostatnich latach grywała też na turniejach rangi WTA. Jej rekordowa pozycja na liście rankingowej to 995 miejsce osiągnięte w styczniu 2016 roku. Na korcie zarobiła 4 269$. Zanotowała kilka fantastycznych występów na turniejach w Egipskim Sharm el Sheikh, Tunezyjskim El Kantaoui czy Tureckiej Antalyi, dochodząc do ćwierćfinałów mocno obsadzonych zawodów. Sukcesy te nie byłyby możliwe bez wsparcia finansowego sponsora Agaty, firmy Safe.

Obecnie Wejherowianka przebywa na studiach tenisowych w USA na University Luisiana Monroe, grając w lidze uniwersyteckiej i trenując pod okiem świetnych fachowców, by po ukończeniu szkoły z sukcesami kontynuować karierę w WTA.

Aktualności – Agata Bieńkowska

TOS od piątku!

Informujemy, że Turniej Otwarcia Sezonu rozpocznie się w piątek o godzinie 16, a nie w czwartek, jak pierwotnie zakładaliśmy. Zgłaszać można się do czwartku, do [...]

TOS – plan gier na 12.05

TOS – drabinka i plan gier