Szkółki tenisowe 2017-05-20T05:14:16+00:00

Turniej Otwarcia Sezonu

Termin: 5-7.05.2017

Informacje i zapisy

Mistrzostwa Wejherowa

Termin: 29.09-1.10.2017

Informacje i zapisy

Puchar Abruko

Terminarz w linku poniżej

Szczegóły turnieju

Puchar L. Bieńkowskiego

Terminarz w linku poniżej

Szczegóły turnieju

Nasze turnieje

Wybierz interesujący Cię turniej i dowiedz się więcej. Możesz także zgłosić swoje uczestnictwo na stronie!

Szkółki tenisowe

Doświadczona i chłonna wiedzy kadra trenerska, lata praktyki w zawodzie, solidne zaplecze infrastrukturalne i kilku naprawdę nieźle grających juniorów z Pauliną Bednarczyk czy Maćkiem Kosem na czele – nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że potrafimy szkolić dzieci i młodzież.

Więcej o szkółce

Zapraszamy najmłodszych do zapisywania się na zajęcia tenisowe. Z końcem kwietnia rozpoczynamy sezon letni, co przełoży się przede wszystkim na większą ilość miejsca do prowadzenia treningu (nawet trzy korty dla jednej grupy) oraz sprawi, że zdecydowanie uatrakcyjni się cena uczestnictwa w zajęciach.

W okresie letnim treningi w ramach szkółek tenisowych odbywają się w godzinach: Pn-Pt 15:00-20:30 oraz So 11:00-15:00 i trwają 1 lub 1,5 godziny. Istnieje możliwość zapisu do grup indywidualnych (max 4 osoby) bądź wieloosobowych. Grupy dobierane są pod względem umiejętności oraz wieku. Więcej informacji pod nr tel. 600805150 – trener Paweł Bednarczyk.

Sezon letni to także turnieje dla dzieci i młodzieży. Łącznie odbędzie się ich 10. Liczymy na rekord frekwencji zarówno w liczbie uczestników szkółek tenisowych jak i wspomnianych wyżej turniejów. Tenis to fantastyczny sposób na spędzanie wolnego czasu. Przy okazji zaś pozytywnie wpływa na zdrowie i psychikę go uprawiających. Najbardziej cieszą natomiast nieschodzące z twarzy uśmiechy, które pojawiają się u każdego z najmłodszych tenisistów trenujących na naszych wejherowskich kortach.

Aktualności z kortów

Drabinka gry podwójnej

Gry podwójne rozpoczną się NP 15:00

OMW – drabinka i plan gier

Drabinka i plan gier poniżej: Losowanie gier podwójnych zaplanowano na sobotę, na godzinę 10:00

Otwarte Mistrzostwa Wejherowa

Zapraszamy na turniej, który odbędzie się w dniach 25-27.09.2020. Zapisy w kawiarence kortów oraz online TUTAJ. Szczegóły na plakacie.